ATSILIEPIMAI

Mėlynos vestuvės I Bubble Decor

Auksė & Danielius

Labai rekomenduoju Bubble Decor, bendravimas labai malonus, į visus kilusius klausimus atsakoma itin greitai ir išsamiai. Dekoro paslaugų reikėjo vestuvių šventei, buvome itin sužavėti rezultatu! Vaizdas atrodė pasakiškai!

Marsala vestuvių dekoras, Kaunas I Bubble Decor

Rūta & Marius

Malonus bendravimas, geras kainos ir kokybės santykis bei įsiklausymas į visus norus garantuotas. Rekomenduojam!

Balta+aukso karališkos vestuvės, Vilnius | Bubble Decor

Agnė & Antanas

Likome labai patenkinti vestuvių dekoravimo paslauga. Mandagus bendravimas, nuoširdūs patarimai ir nuostabios dekoro detalės bei gėlės už priimtiną kainą. Ačiū, rekomenduoju.

Rima & Justas

Dekoras nuostabus bei skoningas. Ačiū už puikų aptarnavimą, pagalbą ir patarimus, greitus atsakymus. Nuostabią nuotakos puokštę.

Aistė & Vilius

Drąsiai galiu rekomenduoti Bubble Decor! Greitai viena kitą supratom, darbo ir meilės į mūsų šventės puošimą buvo įdėta be galo daug, o rezultatas viršijo lūkesčius… Ačiū!

Ieva

Labai gerai savo darbą išmananti dekoratorė! Puikūs patarimai, malonus bendravimas ir puikiai išvildenama idėja!

Karolina

Labai maloni, kūribinga, puikiai savo darbą išmananti dekoratorė, kuri nuoširdžiai pasirūpina klientu, konsultuoja ir sukuria tobulą dekorą šventei, atsižvelgdama į kliento poreikius. Vienos pagrindinių savybių yra labai sąžininga ir atsakinga bei mylinti savo darbą. Visiems rekomenduoju patikėti savo šventės grožį Bubble Decor!

Aurelija

Ačiū Bubble Decor už Kalėdinę nuotaiką ir nuostabų vainiką! Tobulas!

Brigita

Nuostabus Kalėdų vainikas, ačiū!